גישור

אם כבר הגעתם למעמד הלא נעים הכרוך בפרידה ובפירוק התא המשפחתי, אשר ברור כי אינו מוסיף בריאות, לא לכם בני הזוג ובעיקר לא לילדיכם הקטינים – אזי בהחלט מוטב לבחון את האפשרות להגיע לכדי הסכם גירושין כולל אשר ייתר ניהול הליכים משפטיים בערכאות השונות, יחסוך עבורכם כסף רב, זמן בלתי מבוטל ובעיקר את עוגמת הנפש הרבה הנלווית להתקוטטות בבית המשפט לענייני משפחה ו/או בבית הדין הרבני. 

אם ישנה ביניכם הסכמה או אם אתם סבורים כי ניתן להגיע להסכמה בנושאים המרכזיים ו"הכבדים" העומדים על הפרק והנוגעים בד"כ לענייני חלוקת הרכוש, הסדרי השהייה עם הקטינים ותשלום מזונותיהם, אזי ראוי לבדוק אם ניתן להגיע לכדי הסכם גירושין ויחסי ממון. הסכם זה ייחתם על ידכם ויאושר ע"י ערכאה שיפוטית : בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני האזורי, כך כאמור תחסכו משאבים רבים, כלכליים ואחרים ותיפרדו באופן הוגן והגון מבלי להפוך ל'לקוחות מסורים' של בתי המשפט ו/או בתי הדין.

אם אתם סבורים כי יש טעם לכך, הנכם מוזמנים לפנות אלינו. במקרה זה ייצג משרד עו"ד אונגר לטין את שני הצדדים, יקיים מס' פגישות יחד ו/או לחוד כדי ללבן את המחלוקות שנותרו ועל מנת להגיע להסכמות המיוחלות, אשר לאחר מכן יאושרו ויקבלו כאמור תוקף של פסק דין בערכאה השיפוטית המתאימה.

לעו"ד אונגר לטין ניסיון של שנים רבות בתחום דיני המשפחה ובייצוג בכל הערכאות, היא מכירה על בוריה את החקיקה הרלבנטית ואת פסיקת בתי המשפט ולפיכך יכולה להכווין את בני הזוג להסכמות טובות, אשר לבד מעצם ההגעה אליהן, יצטיינו בכך שכל אחד מבני הזוג יוכל לעמוד בהן גם בעתיד מבלי לשוב ולהידרש לניהול הליכים משפטיים !

יצוין כי ניתן לפנות להליך גישור גם כאשר ההליכים המשפטיים כבר בעיצומם, בבחינת 'יותר טוב מאוחר מאשר אף פעם לא'. לעיתים אף ממונה עו"ד אונגר לטין ע"י בתי המשפט עצמם כדי לנסות ולהביא לכדי הסכם צדדים המתדיינים ביניהם כבר מזה זמן. גם במקרים אלו מסייעת עו"ד אונגר לצדדים ללבן ביניהם את המחלוקות ולגבש הסכמות על מנת לחסוך בניהול הליכים משפטיים נוספים.

הליך הגישור טומן בחובו יתרונות רבים מאוד על פני חסרונות מועטים יחסית ואתם מוזמנים לפנות אלינו בעניין.

This site is registered on wpml.org as a development site.