מי אנחנו

משרד עו"ד אונגר – לטין נוסד בשנת 1999 ומתמחה בתחום המעמד האישי על כל רבדיו תוך שימת דגש על מתן מענה אישי וייחודי לכל לקוח לפי צרכיו ומטרותיו הייחודיים. בראש המשרד עומדת עוה"ד עיינה אונגר – לטין העוסקת בתחום דיני המשפחה מיום הסמכתה ומזה כ – 26 שנים ברציפות.

עוה"ד אונגר לטין בעלת תואר ראשון במשפטים LLB, בעלת תואר שני במשפטים LLM בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית בירושלים, חברת בית הדין המשמעתי של לשכת עוה"ד ויועצת משפטית של ארגון ויצ"ו בעיר פ"ת מזה 14 שנה.

באפריל 2010 עבר המשרד למשכנו החדש במגדלי התאומים, ז'בוטינסקי 35 בר"ג. את המשרד תכנן ועיצב האדריכל הנחשב ג'וש חפץ, אשר אחראי גם על עיצובם של מוסדות קולינריים רבים, אולמות אירועים, דירות למגורים מבנים מסחריים ועוד .. עיצובו של המשכן החדש מאופיין ברוח צעירה, יצירתית ומעודכנת.
כל אלו תואמים גם את ערכיו של המשרד ואת פועלו.

עוה"ד אונגר וצוות המשרד בעלי ותק רב בניהול מאות רבות של תיקים, חלקם מורכבים ביותר ובייצוג בבתי משפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים וערכאות נוספות בכל הנושאים הנוגעים לתחום המעמד האישי, לרבות : תביעות גירושין, תביעות לשלום בית, תביעות לתשלום מזונות אישה וילדים, תביעות לפירוק שיתוף, תביעות בענייני משמורת על קטינים, תביעות אבהות, חטיפות ילדים, הסכמי ממון, הסכמי ממון וגירושין, ידועים בציבור, התרות נישואין, צווי הגנה, עיכוב יציאה מן הארץ, צוואות, עיזבונות, צווי ירושה ועוד.. המשרד נותן מענה ללקוחותיו גם בתחומים נושקים דוגמת עסקאות מקרקעין.

עוה"ד אונגר וצוות המשרד עוסקים לא פעם בניהול תיקי גירושין מורכבים אשר זוכים לחשיפה בלתי מבוטלת באמצעי התקשורת, בייחוד כאשר עסקינן בלקוחות בעלי אמצעים. בתיקים מעין אלו מתגלעים לעיתים מחלוקות חריפות המלוות במאבקים סביב מרוצי סמכויות, משמורות קטינים, בעלות על רכוש ומאבקי שליטה בעסקים וחברות.
כדי לתת מענה מושלם לנושאים אלו המתעוררים תוך כדי ניהול התיק נוהג צוות המשרד לשתף פעולה באופן הדוק גם עם גורמי מקצוע מתחומים שונים כדוגמת : חוקרים פרטיים, רואי חשבון, אקטוארים, פסיכולוגים וכו'.

צוות המשרד ובראשם עוה"ד אונגר שמים להם למטרה לסיים את הליך הגירושין תוך השגת היעדים שהוצבו ע"י הלקוח, במהירות וביעילות המרבית ומתן יחס אישי אמפאטי ומעל לכול אנושי לכל לקוח ולקוח – כל זאת על מנת למזער עד למינימום האפשר את עוגמת הנפש ואי הנעימות הכרוכים בהליך הגירושין, אשר מטבעו מציף את הלקוח בתחושות ורגשות שליליים ביותר.

הצוות שלנו

עו"ד עיינה אונגר לטין

עו"ד גל שלמה

על צוות המשרד נמנית גם עוה"ד גל שלמה אשר סיימה בהצטיינות תואר ראשון במשפטים במכללה למנהל, מצטיינת דיקאן בשנים א' ו- ב'. התמחתה בפרקליטות מחוז תל אביב (אזרחי).

עו"ד אסף לטין

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב.התמחה במשרד ולאחר מכן שימש בו כעוזר משפטי במשך מס' שנים.

מיכל אגייב

מנהלת משרד

This site is registered on wpml.org as a development site.