תחומי עיסוק

צרו קשר

עורך דין גירושין

"עורך דין גירושין" הוא אינו אלא כינוי עממי כמובן, לעו"ד שעשה את התמחותו בדיני המשפחה ובעל וותק מסוים בניהול תיקים הקשורים בדיני משפחה בכלל ובגירושין בפרט.
עורך דין גירושין בארצנו מומחה לניהול התיקים תחת החוקים של מדינת ישראל המאפשרים דיון על התרת נישואין בבתי הדין המיועדים לכך – בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני, כאשר הקביעה באיזה בית דין ינוהל הדיון נעשית בהתאם להחלטה שנעשתה על ידי מגיש התביעה הראשונית לגירושין.

עורך דין גירושין ינהל גם הליכים הקשורים להסכם טרום נישואים מול שני הצדדים שתפקידו למעשה להקל על הליך של גירושין במידה ויגיעו בני הזוג למצב כזה.

אפשר גם בלי עורך דין גירושין

הרבה ימליצו לכם על הליך הגישור – ההליך מתבצע למעשה בנוכחות שני הצדדים ובנוכחות מגשר , במהלך מספר מפגשים המנוהלים במסגרת ההליך מנוסח הסכם הגישור על ידי כל הצדדים הכולל פתרון לכל ההיבטים שאותם מנהל בד"כ עורך דין גירושין בבית המשפט לענייני משפחה כאשר זוג מחליט להתגרש , אך באופן מהיר אשר מוסכם על שני הצדדים ולא באמצעות בית המשפט.
באופן זה , הזוג חוסך הרבה מאוד זמן ומתחים מיותרים , בהנחה כמובן שהוא שהצדדים יכולים להגיע להבנות המיוחדות בניהם שצריכות לבוא בהסכם מיוחד כמו הסכם זה ולחסוך את הכסף שיועד לממן את ניהול המשפט על ידי עורך דין גירושין והוצאות המשפט עצמן.
לא תמיד ההליכים של גישור מצליחים להניב פירות, וגם לא תמיד בני הזוג מעוניינים להתחיל בהם.
הרבה פעמים הזוגות פונים  לבית המשפט לניהול התיקים ובעוד המטענים השליליים שהצטברו גם ככה עד להחלטה להיפרד עומדים להתפוצץ ברצון לקחת לצד השני את הכול בבית המשפט, עורך דין גירושין חייב לשמור על קור הרוח ושיקול הדעת בניהול התיק.

עו"ד גירושין לניהול תביעת מזונות וחלוקת הרכוש

כאשר הזוגות כבר מגיעים לבית המשפט, כל צד פוחד , ובצדק , שלא יקבל את מלוא הזכויות המגיעות לו בהליך הגירושין ומכאן גם יצא בנזק כלכלי גדול יותר מאשר היה אמור לשאת.
עורך דין גירושין מומחה ובעל וותק ידע תמיד לנווט למצב בו הצד אותו הוא מייצג יקבל את מלוא הזכויות עבור חלוקות הרכוש ויקבל את דמי המזונות המגיעות לו (או במקרה של המשלם – שלא ישלם מעבר לדרוש).

איך מסדרים את משמרות הילדים


כחלק ממסגרת הליך הגירושין עורך דין גירושין כמובן חייב להתחשב בכך שבמקרים רבים חלק יצטרך להילחם עבור אחד הצדדים בהסכם הגירושין שייחתם בסופו של דבר גם על הזמן בו יראה את ילדיו.
המושג "משמרות" לא מגדיר רק היכן הילדים ישההו אלא מתבטא באמצעות האחריות שמוטלת תמיד על ההורים על התפתחות הילד – מכאן שטובת הילד היא עיקר שיקולי ההחלטה כיצד לתת עדיפות לחזקה מסוימת – של האב או האם.

This site is registered on wpml.org as a development site.