תחומי עיסוק

צרו קשר

פגישת ייעוץ

פגישת ייעוץ - צעד ראשון

עוד בטרם תנקטו בצעד כלשהו כדי להיפרד מבן הזוג מוטב כי תפנו לייעוץ משפטי מעו"ד מנוסה ומקצועי מתחום המעמד האישי.

פגישת ייעוץ תשרת היטב את גם את אלו אשר אינם מעוניינים לנהל הליך משפטי ארוך ומבקשים להגיע עם הצד השני להסכם גירושין כולל.

פגישת ייעוץ מתאימה גם למי שכבר קיבל לידיו תביעות שונות מבן זוגו וחוכך בדעתו כיצד לנהוג כעת, או למי שכבר מצוי בעיצומו של הליך משפטי כנגד בן הזוג ומבקש לשמוע חוות דעת נוספת.

דיני המשפחה בישראל מורכבים וסבוכים ביותר ומכאן חשיבות רבה לעצם קבלת ייעוץ משפטי בטרם נקיטת צעד כלשהו. אין עצה אחת אשר עשויה להועיל לכול ולכל לקוח יש לתפור חליפה ההולמת את מידותיו.

בפגישה במשרד עו"ד אונגר-לטין נבחן היטב את מצבכם האישי והמשפטי ונוכל להתאים לו אסטרטגיה יעילה ואפקטיבית כדי לצלוח בשלום את הליך הגירושין ולסיימו במהירות וביעילות המירבית תוך השגת היעדים הדרושים.

ראשית נשמע מכם מהם היעדים הללו ..? מה אתם מבקשים להשיג בסיומו של ההליך ..? נדמה כי זו השאלה החשובה ביותר הצריכה להישאל את מי שמבקש להיפרד מבן הזוג ולפתוח בהליך גירושין.

לאחר מכן נבחן היטב את המאפיינים שלכם ושל בן הזוג ממנו אתם מבקשים להיפרד : הרקע, הנתונים האישיים, המצב הכלכלי, הנכסים אם ישנם כאלו, תחום העיסוק והשכר הנלווה לו וכו' וכו' ולבסוף גם נמליץ על המתווה המשפטי הראוי, כזה אשר עשוי לדעתנו להשיג את התוצאות הרצויות לכם.

נדגיש שוב את חשיבותו של הייעוץ המשפטי לכל לקוח ולקוח ולכל מקרה ומקרה. כל מקרה לגופו וכל עניין ונסיבותיו.
דוג' קטנה ממש על קצה המזלג ..

לעיתים (אמנם לא שכיחות..) אף ישנם מקרים בהם העצה הטובה ביותר תהא – שב ואל תעשה ..

כלומר המצב הנוכחי משרת את האינטרסים שלך על הצד הטוב ביותר וכל צעד אשר תנקוט עלול דווקא לפגוע בסטאטוס המשפטי שלך ובכלל .. אזי מומלץ לעת עתה להמתין כדי שבן הזוג יפעל ראשון.

תמיד טוב להתחיל בהתחלה.. ואין התחלה טובה יותר מפגישת ייעוץ !

This site is registered on wpml.org as a development site.